Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
 

Pákové kávovary

a

Pravidelný servis

Pravidelný servis je nedílnou součástí u profesionálních pákových kávovarů. Z důvodu velkého vytížení a ekonomické návaznosti na podnik doporučujeme pravidelný servis každých 6 měsíců. Předejdete tím větším opravám, kdy je nutné stroj odstavit a také ušetříte na nákladech. V neposlední řadě tím nedojde k poklesu kvality připravované kávy.

Během prohlídky se provádí: 

Vizuální kontrola netěsností

Kontrola tlaku a teploty ve skupině

Výměna těsnění a sprch ve skupině

Výměna odvzdušňovacího ventilu

Kontrola a případná výměna těsnění ventilů

Kontrola správného dohřívání

Vizuální kontrola elektroinstalace

Generální oprava

Provádíme kompletní repasování pákových kávovarů. Stroj je rozebrán do posledního šroubku, očištěn, odvápněn a opět složen. Při renovaci se vyměňují veškerá těsnění, čerpadlo, odvzdušňovací a pojišťovací ventil, sprchy a páky. Další práce se dělají dle stavu kávovaru. Většinou se jedná o lakování rámu práškovou barvou a výměna komplet ramen na páru.

Úspora oproti novému stroji až 0

zakázková výroba

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a úpravu kávovarů. Nejčastěji se jedná o lakování, ale fantazii se meze nekladou. Máme za sebou několik celoprůhledných kávovarů. Kávovary s dřevěnými bočnicemi, ovládacími prvky a mnoho dalšího. Dále je možné váš kávovar vylepšit těmito funkcemi:

Přídavné osvětlení pracovního prostoru

Studené trysky na šlehání mléka ``Cold Touch`` vč. teflonové úpravy

Ohřev kávovaru plynem

Tlačítka

Precizní sprchy a silikonové těsnění skupiny

Dávkování horké vody